AÖF bütünleme sınavlarında görev dağılımı tamamlandı-Açıköğretim Sitesi - AÖF Sitesi aöf, aöf cd, aöf dvd, aöf seti, aöf eğitim seti, aöf görüntülü dvd seti, aöf sitesi, açıköğretim fakültesi 
logo
reklam
Son Dakika
biz-sizi-arayalim

AÖF bütünleme sınavlarında görev dağılımı tamamlandı

AÖF bütünleme sınavlarında görev dağılımı tamamlandı

 

Açıköğretim Fakültesi bütünleme sınavlarında görev alacak akademik personelin bilgilendirme toplantısı, 3 Eylül Pazartesi günü Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. Toplantıya, bütünleme sınavlarında görev alacak akademik personel ve Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın katıldı. 

8-9 Eylül tarihlerinde yapılacak sınavlarda görevli olan tüm çalışanlara başarılar dileyen Prof. Dr. Aydın, ortaya koyulacak özveriyle bu organizasyonun da üstesinden geleceklerini kaydetti. Anadolu Üniversitesi'nin büyük ölçekli projelerde artık çok büyük bir deneyime sahip olduğunu söyleyen Aydın,  ülkenin 81 ilinde de yürütülecek bir çalışma yapmayı ancak Anadolu Üniversitesi'nin başarabileceğini söyledi.

"Anadolu artık Boğaziçi ile yarışıyor"
Üniversite tercihleri konusunda Anadolu Üniversitesi'nin bu sene de öğrenciler tarafından en çok tercih edilen okul olduğunu belirten Prof. Dr. Aydın, yaptıkları çalışmaların artık hem öğrenciler tarafından hem de kamuoyu tarafından fark edildiğini söyledi ve şunları ekledi: "Biz artık ülkenin en büyük üniversitelerinden biriyiz, artık Boğaziçi, Koç, Sabancı Üniversiteleriyle yarış halindeyiz. Son dönemde her alanda elde ettiğimiz veriler bize bunu gösteriyor. Aynı şekilde tercih edilme oranımız bunu destekler nitelikte."Özer Sendinç (Haber Merkezi)

Kaynak: Anadolu Üniversitesi  • muratdemet


    AÖF Kredili Sistemde Ders Geçme için güzel bir çalışma olmuş ellerinize sağlık


arama
Reklam

Uzmanlarımıza Soru Sorabilmek İçin Lütfen Üye Girişi Yapınız

Reklam
AÖF Sitesi Görüntülü Dershane Markasıdır Site Haritası